Змагається молодь.

          В Запорізькому шаховому клубі «Думка» завершився чемпіонат області з шахів серед юнаків та дівчат у двох вікових групах: до 14 років і молодше та до 18 років. Загальна кількість учасників – 42, з яких 20 мали кваліфікацію першого розряду. Найбільше шахістів  було з Запоріжжя – 23, з Мелітополя – 12, з Токмака – 4, з Енергодара – 2, з Бердянська – 1.

Але незважаючи на рідні стіни і переважаючу кількість, представникам обласного центру не вдалося стати чемпіонами в жодному турнірі з чотирьох: троє з них стали другими у своїй групі, а двоє – третіми.

У турнірі дівчат віком до 18 років чемпіонкою стала єдина представниця Бердянська Тягунова Ніна, яка перемогла всіх своїх суперниць і набрала 6 очок з шести можливих. Друге місце у Поповської Катерини (Енергодар), третє – у Денисенко Марії (Мелітополь).

У дівчат вікової групи до 14 років перемогла Кушніренко Анна з Мелітополя, яка також перемогла всіх своїх суперниць і набрала 6 очок з шести. Друге і третє місця відповідно у Михайлової Яни і Чижової Тетяни з Запоріжжя.

У юнаків віком до 18 років переможцем став представник Мелітополя Аверін Богдан. Юні шахісти з Запоріжжя Корчагін Даніїл та Арсланов Деніс зайняли відповідно друге і третє місця.

Найбільше учасників було у групі юнаків віком до 14 років – 29. Переможцем став представник Енергодару Поповський Олексій, який здобув 7 очок з дев’яти можливих. На другому місці Гайдаржи Андрій (Запоріжжя) – 6,5 очок. По 6 очок набрали два представники Токмака Мінько Артур і Яковенко Максим. За додатковими показниками третім призером став Мінько Артур.

Чекаємо від переможців обласних змагань гарних досягнень на Всеукраїнських змаганнях серед юнаків та дівчат у своїх вікових групах. А черговий турнір – Кубок Запорізької області серед юнаків та дівчат (І етап) – відбудеться з 5 по 7 березня у Енергодарі.

С.І.Межебицький, віце-президент обласної Федерації шахів.

Share This