Турніри вихідного дня

У шаховому клубі «Думка» 18 і 19 травня відбувся четвертий етап серії турнірів вихідного дня з дев’яти запланованих на цей рік.

У змаганні з швидких шахів прийняли участь 29 шахістів, у тому числі 7 майстрів спорту. Крім запоріжців у них прийняли участь шахісти Енергодару, Токмака і Дніпрорудного. Переміг майстер спорту України і ФІДЕ Люкін Сергій з результатом 7,5 очок з 9 можливих. По 6,5 очок набрали троє: Лозовий Роман, Кущ Микола і Тютюнник Віктор (всі з Запоріжжя). За додатковими показниками другий приз отримав кандидат в майстри Лозовий Роман, а третій – міжнародний майстер Кущ Микола. Приз за кращий результат серед «молодих» ветеранів (старше 50 років) отримав Тютюнник Віктор. Серед старших ветеранів (більше 65 років) приз отримав Пономаренко Микола. Кращою серед жінок стала майстер ФІДЕ Дудрова Анастасія. Серед юнаків кращий результат показав Горбик Станіслав.

У турнірі з блискавичної гри було 24 учасники, з яких 8 майстрів спорту. У ньому до представників обласного центру приєдналися три мелітопольця. І один з них, майстер ФІДЕ Перелигін Ігор, став переможцем з результатом 8 очок з 11 можливих. Цей успіх принесе йому підвищення рейтингу з бліцу більше ніж на 50 пунктів. По 7,5 очок набрали четверо майстрів спорту: Кущ Микола і три Сергія: Люкін, Клименко, Смолін.  За додатковими показниками друге місце посів Кущ Микола, а третє Люкін Сергій. Смолін Сергій отримав перший приз серед ветеранів, а майстер ФІДЕ Бурлай Олег – другий.

Більш повну інформацію можна побачити у таблицях, які надав суддя турнірів Олександр Азаров.

Швидкі шахи

Бліц

 

Share This