Дитячий турнір на честь Дня захисту дітей

Згідно з календарним планом Запорізької федерації шахів 1 червня у шаховому клубі «Думка» відбувся вже четвертий турнір на призи Спілки вірмен Запорізької області з швидких шахів. На радість дітям він уже став традиційним. У ньому прийняли участь 50 юних шахістів з Запоріжжя, Мелітополя, Токмака, Енергодара, Дніпрорудного, Михайлівки.

Після семи турів рівну кількість очок, по шість, набрали Дмитро Христовий з Мелітополя (тренер Каграманянц В.С.) і Олександр Ряхін з Дніпрорудного (тренер Худолєй К.В.). Першим додатковим показником був результат особистої зустрічі. Дмитро переміг Олександра, тому перший приз отримав Христовий, а другий – Ряхін.

Два представника Токмака Станіслав Берлізов і Кирило Завтура набрали по 5,5 очок. Завдяки кращим додатковим показникам третій приз отримав Станіслав. А Кирило разом із своїм земляком Данилом Маляром отримали в якості нагороди – пам’ятні кубки. Слід відзначити, що і Берлізов, і Завтура, і Маляр є вихованцями одного тренера – Дружинця О.В. Нажаль представники обласного центру не змогли скласти достойну конкуренцію шахістам з області. Кращий з них, Андрій Гайдаржи, зайняв сьоме місце.

Призи переможцям вручав заступник голови Спілки вірмен Запорізької області Рудольф Володимирович Акопян.

Учасники турніру, тренери і батьки шахістів висловили слова подяки Спілці вірмен Запорізької області за увагу до дітей і висловили сподівання, що цей захід буде проводитись кожного року.

Share This