Шановні шахісти!

Ми не політики. Ми – любителі шахів.

Але так сталося, що на позачергових виборах до Верховної ради у 77 окрузі (Шевченківський район та частина Олександрівського району міста Запоріжжя) кандидатом у депутати зареєстровано нашого колегу по шаховому братству Сергія Штепу.

          Його висунула політична партія «Слуга народу». Я розумію, що не всі ми є прихильниками цієї політичної сили. Але багато з нас знає Сергія як неординарну, творчу особистість, талановитого шахіста. Тому вважаю, що підтримати його на виборах 21 липня ми просто зобов’язані. Він ще не політик, але в його 29 років саме час вчитися цьому. Вважаю, що у Верховній раді він був би не зайвим. Та і нам, шахістам, не зайвою була б його підтримка.

Тому пропоную всім нам підтримати Сергія. Хто живе і буде голосувати у 77 окрузі – по мажоритарці голосуємо за  Штепу. Хто не живе в межах цього округу, але має родичів чи знайомих – поговоріть з ними про його підтримку. За партію голосуємо так, як хочемо.

Перемогти Сергію буде дуже складно. Адже серед семи його конкурентів – Богуслаєв В.О., народний депутат, президент «Мотор-Січі». Але йому уже більше 80 років. І в засіданнях ради майже не приймав участі. Так може самий час його замінити на молодого і перспективного політика?

Давайте зробимо це!

Межебицький С.І., віце-президент Федерації шахів Запорізької області.

Share This