Протокол № 5

засідання президії Федерації шахів Запорізької області

м. Запоріжжя                                                                   27.03.2020 року

Всього членів президії: 12

Згідно пункту 5.3.9. Статуту ФШЗО засідання проводиться за допомогою засобів зв’язку.

Прийняли участь: Фукс Г.Г., Межебицький С.І., Смолін С.А., Люкін С.В., Мєшков А.Г., Дудрова А.В., Коротя О.С., Каграманянц В.С., Криволапов К.М., Москалець Н.В., Дружинець О.В.

Не приймали участь: Андрюшечкін Д.В.

Порядок денний

Про діяльність обласної Федерації, федерацій міст і районів області в умовах надзвичайної ситуації і карантину через коронавірус.

Вирішили

  1. Прийняти до відома, що всі шахові змагання в період карантину з 12 березня до 3 квітня 2020 року їх організаторами були призупинені, перенесені або відмінені.
  2. У зв’язку з рішення Кабінету Міністрів України про введення режиму надзвичайної ситуації в країні і продовження карантину до 24 квітня 2020 року:
    • Відмінити або перенести на невизначений термін всі шахові заходи, заплановані Календарним планом ФШЗО. Рішення щодо термінів перенесених заходів прийняти президією Федерації після відміни карантину.
    • Вважати необхідним відміну або перенесення шахових заходів, запланованих відповідними федераціями міст і районів області.
  3. У разі оголошення органами влади продовження карантину, дію пунктів 2.1. та 2.2. цього рішення продовжити на відповідні терміни.
  4. Це рішення, а також інформацію щодо відміни або перенесення заходів ФШЗО публікувати на сайті zp.ua

 

Президент ФШЗО                                                                   Г.Г. Фукс

Share This