Результати: відкритий чемпіонат м.Запоріжжя з рапіду та бліцу, турнір з нормою 3 розряду

Відкритий чемпіонат м.Запоріжжя з швидких шахів
присвячений Дню м.Запоріжжя (турнір вихідного дня)
10-10-2020

Место Имя Очки КБ ЗБ КП Рейт.
1. 1 Жеглов Вадим 7.5 46.0 37.75 37.0 2276
2. 3 Луговськой Олексій 7.0 44.0 30.75 37.5 2159
3. 2 Клименко Сергій 6.5 47.0 32.25 36.0 2249
4. 6 Лисенко Юрій 6.0 46.5 26.75 28.5 2070
5. 4 Слободенюк Володимир 5.0 47.0 21.25 25.5 2152
15 Смоляров Сергій 5.0 46.0 20.25 29.0 0000
5 Лозовий Роман 5.0 43.0 20.25 23.5 2077
8. 9 Мєшков Андрій 4.5 41.5 14.75 19.5 1884
12 Конкевич Юрій 4.5 36.5 13.00 20.5 1753
10. 7 Каркач Олексій 4.0 40.0 10.00 20.0 1961
8 Голубенко Володимир 4.0 38.5 13.50 21.0 1941
10 Коротя Олександр 4.0 34.5 11.50 19.0 1814
13 Манжос Ігор 4.0 30.0 7.50 17.0 1723
14. 14 Кучер Тамара 2.0 35.0 6.00 12.0 1281
11 Галауз Володимир 2.0 35.0 6.00 10.0 1773

 

Відкритий чемпіонат м.Запоріжжя з блискавичної гри з шахів
присвячений Дню м.Запоріжжя
11-10-2020 р

Место Имя Очки КБ ЗБ КП Рейт
1. 5 Луговськой Олексій 9.5 64.5 54.00 58.0 2113
2. 1 Клименко Сеогій 8.5 58.5 40.25 50.5 2255
3. 3 Лисенко Юрій 8.0 59.5 36.50 46.5 2162
4. 4 Смолін Сергій 7.5 59.5 31.75 39.0 2143
5. 2 Слободенюк Володимир 7.0 69.0 38.75 42.0 2177
8 Мєшков Андрій 7.0 64.0 32.25 36.0 1806
7. 10 Галауз Володимир 6.0 63.5 23.50 39.0 1727
8. 9 Говтвян Юрій 5.5 55.5 19.50 34.0 1789
9. 6 Каркач Олексій 5.0 57.0 13.00 34.0 1926
10. 14 Шулякова Анастасія 4.5 59.0 13.75 28.5 0000
11 Конкевич Юрій 4.5 56.0 15.75 22.5 1634
12. 7 Коротя Олександр 3.0 58.5 5.50 23.0 1847
13. 12 Кучер Тамара 1.0 62.0 0.00 9.0 1303
14. 13 Аверченко Ірина 0.0 60.5 0.00 0.0 0000

 

ТАБЛИЦЯ

Кваліфікаційного  турніру з  шахів  з  нормою  3  розряду

м.Запоріжжя                                         09-11.10.2020 року

Учасники Рік звання 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Очки Місце
1. Власова  Вероніка 15-02-2011 1юн Х 0 0 0 0 0 1 1/2 0 0 1  1/2 10
2. Авраменко  Дмитро 13-12-2009 1юн 1 Х 0 1/2 0 0 0 1 0 1/2 3 8
3. Кацович  Давид 14-03-2010 1юн 1 1 Х 1 1 1 1/2 1 1 1/2 8 1
4. Чуча  Леонід 25-04-2008 1юн 1 1/2 0 Х 1 0 0 1 0 0 3  1/2 7
5. Поронюк  Гліб 17-08-2011 1юн 1 1 0 0 Х 0 0 1 1 0 4 5
6. Требухін Андрій 16-09-2008 1юн 1 1 0 1 1 Х 1 0 1 0 6 3
7. Квон  Микита 07-05-2008 1юн 0 1 1/2 1 1 0 Х 1/2 0 1/2 4 1/2 4
8. Величко  Іван 30-09-2009 1юн 1/2 0 0 0 0 1 1/2 Х 1 0 3 9
9. Савченко Гліб 25-01-2012 1юн 1 1 0 1 0 0 1 0 Х 0 4 6
10 Шуляков  Олег 22-09-2014 1юн 1 1/2 1/2 1 1 1 1/2 1 1 Х 7 1/2 2

 

Норма  3  розряду -7 очок

Головний суддя             Воробйова А.І.