Внимание!

Уважаемые члены президиума Федерации шахмат Запорожской области, руководители федераций городов и районов области, шахматные судьи и шахматисты. На сайте Федерации шахмат Украины и странице Коллегии арбитров ФШУ опубликованы 2 объявления, которые мы предоставляем Вашему вниманию.

25 січня 2021 р.

До відома керівників осередків ФШУ, голів суддівських колегій, організаторів Всеукраїнських шахових турнірів!
У зв’язку з посиленням вимог Мінмолодьспорту до оформлення фінансових документів Всеукраїнських шахових турнірів, Виконавча дирекція ФШУ та Президія колегії суддів просять до 10 лютого 2021 року надати списки суддів (міжнародні арбітри, Арбітри ФІДЕ, національні судді, судді першої та другої категорії), які обслуговують змагання.
При цьому необхідно вказати:
– Прізвище, Ім’я, По-Батькові;
– дату народження;
– дату присвоєння категорії (№ наказу та назву організації, що присвоїла звання), номер посвідчення.
Інформація по всім перерахованим пунктам є обов’язковою. При відсутності такої, накази на проведення змагань затверджуватися не будуть.
Інформацію направляти на адресу olegtovchyga@ukr.net. Довідки за телефоном 066-660-97-85.

Виконавча дирекція ФШУ

 

 

Колегія арбітрів

 

28 січня 2020 р.

До уваги шахових арбітрів України та інших країн, які бажають взяти участь у міжнародному семінарі по підготовці та здачі іспитів на звання «Арбітр ФІДЕ» та Всеукраїнського семінару підвищення кваліфікації суддів з шахів.
Федерація шахів України разом зі Спортивним Комітетом України, при підтримці федерацій шахів м. Києва та Київської області, планують проведення такого семінару 10 – 14 березня 2021 року у м. Києві (орієнтовно на базі готелю «Раціотель» («Рейнкарц), вул. Ямська, 52).
Лектор-екзаменатор семінару – міжнародний арбітр Товчига О.Г. Мова семінару – російська. Бажаючі взяти участь у роботі семінару та здачі іспитів на право отримання звання «Арбітр ФІДЕ», повинні до 10 лютого 2021 року подати заявки голові колегії суддів ФШУ Товчизі О.Г. olegtovchyga@ukr.net, 067-660-97-85.
Внесок за участь у роботі семінару та здачу іспитів – 50 Євро.
Одночасно буде проводитися Всеукраїнський семінар підвищення кваліфікації шахових суддів. У зв’язку з обмеженою кількістю забезпеченого прийому слухачів семінару, президія колегії суддів ФШУ просить регіональні осередки до 10 лютого 2021 року погодити персональний склад учасників семінару (1 основний + 1 запасний від регіонального осередку). Основним учасникам планується відшкодування витрат по проїзду, проживанню та харчуванню (за умови своєчасної реєстрації). Можлива участь у семінарі слухачів, відряджених місцевими осередками та за власні рахунки. Для надання можливості проживання та харчування участь кожного такого слухача має бути погодженою.
Довідки: olegtovchyga@ukr.net, 044-235-45-49, 067-660-97-85.

Колегія суддів ФШУ

 

Федерация шахмат Запорожской области предлагает Вам следующее.

 

  1. Дать свои предложения на участие в семинарах судей.
  2. Подготовить необходимые данные на судей, которые желают работать на соревнованиях ФШУ.

 

Эту информацию просим направлять председателю коллегии судей ФШЗО Дружинцу Алексею Валентиновичу до 5 февраля 2021 года включительно по телефону 068-927-16-40, в электронном виде на тот же номер в вайбер или на адрес dralchess@rambler.ru.

 

Федерация шахмат Запорожской области.

Share This