«ЗАТВЕРДЖУЮ»

Директор КУ “ЗМШК” Думка”

_____________ С.А.Смолін

“___”______________ 2021 р.

 

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

 

про проведення кваліфікаційних змагань з шахів з нормою  2  розряду.

 

  1. Ціль та завдання Кваліфікаційні змагання з шахів проводяться з метою: – підвищення рівня кваліфікації шахістів;                                                                                    -широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом;

 

  1. Терміни і місце проведення змагання

Кваліфікаційні змагання з шахів з нормою  2  розряду проводяться за швейцарською (або за коловою) системою в 9 турів з 01 по 04 квітня 2021 р.:  01 та 02 квітня-по 2 тури , 03 квітня-3 тури,04 квітня-2 тури .  Змагання проводяться у м. Запоріжжя за адресою: проспект  Соборний, 212  у приміщенні ЗМШК “Думка”. Реєстрація учасників  01 квітня з 15-30  до 15:55.  Початок змагання —  о 16-00. 02 квітня  — о 16-00,03-04 квітня — о10-00 .

 

  1. Організація та керівництво змаганням Керівництво змаганням здійснюється Директором КУ “ЗМШК”Думка” Смоліним С.А. Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення змагань покладається на суддівську колегію.

 

  1. Учасники змагання

До участі у змаганнях  допускаються ТІЛЬКИ учасники, які мають 3 розряд.

Контроль часу: 1 година 05 хвилин кожному учаснику до кінця партії.

При собі мати свідоцтво про народження, справку на 3 розряд ,таблицю змагань де виконано 3 розряд(справки по цьому вопросу по тел 066-164-93-70), захисну маску та перчатки.

 

  1. Умови визначення першості та нагородження переможців та призерів

Місця визначаються за найбільшою сумою набраних очок. У разі однакової кількості набраних очок у двох або більше учасників змагань призові місця визначаються за такими додатковими показниками :

*за коефіцієнтом Бухгольця (повний);

*за прогресивним коефіцієнтом;

*за результатом особистої зустрічі (при двох учасниках);

*за кількістю перемог;

*за результатами додаткових матчів (турнірів) з чотирьох партій з контролем 3 хвилини до закінчення партії кожному учаснику (-ці) з додаванням 2 секунд за кожний зроблений хід, починаючи з першого, в випадку рахунку 2:2- до першої перемоги.

У разі проведення турніру за коловою системою:

*за результатом особистої зустрічі (при двох учасниках);

*за коефіцієнтом Бергера;

*за кількістю перемог;

6.Нагородження

Три призера змагань нагороджуються грамотами КУ “ЗМШК” Думка”.

Share This