«Затверджую»

Директор департаменту спорту,                                        сімї та молоді Запорізької міської ради

 

___________ П.С.Бланк                                         «___»__________ 2021 р

 

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

 

про проведення турнірів з швидких шахів  та блисквичної гри до Дня Перемоги

 

1.Мета та завдання

 

* популяризація шахів у м.Запоріжжя;                                             * підвищення спортивної майстерності;

 

2.Місце та час проведення

 

Турніри проводяться  з 14 по 15 травня 2021р. в приміщенні шахового клубу «Думка».Реєстрація учасників з блискавичної гри: 14 травня з 16-20 до 17-00.Початок змагань – 14 травня о 17-00 .Реєстрація учасників з швидких шахів: 15 травня з 10-20 до 11-00.Початок змагань – 15 травня о 11-00 .

 

3.Учасники та умови проведення

 

До змагань допускаються усі бажаючи.Змагання проводяться за швейцарською системою у 9 турів.Контроль часу (блискавична гра) – 3+2 кожному учаснику ,(швидкі шахи) -7+6.

Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та других спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”, та постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року №641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів та території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19,спричиненої коронавірусом SARS-COV-2”,а також за згодою департаменту спорту,сім’ї та молоді Запорізької міської ради на проведення змагань.Відповідальність за безпеку проведення змагань несе головний суддя змагань.

 

4.Визначення переможців

 

Місця учасників визначаються за найбільшою сумою набранних очок.У разі однакової кількості набранних очок у двох та більше учасників місця визначаються:

*за системою  коефіцієнтом Бухгольця;

*за сумою прогресуючих очок;

*за результатом особистої зустрічі;

*за кількістю перемог.

Призери турніру серед чоловіків та жінок, призери серед ветеранів нагороджуються грамотами та медалями Департаменту спорту, сімї  та молоді Запорізької міської ради.

 

5.Керівництво змаганнями

 

Загальне керівництво змаганнями здійснює міський Департамент спорту, сімї та молоді Запорізької міської ради.Безпосереднє проведення змагань здійснює суддівська колегія.

Share This