5 етап Відкритої онлайн ліги Запорізької області під патронатом президента ЗОФШ Фукса Г.Г. результати

15 травня відбувся 5 етап Відкритої онлайн ліги Запорізької області під патронатом президента ЗОФШ Фукса Г.Г. Змагались 122 учасники, які представляли 16 команд. Перемогла команда Токмака. На другому місці Мелітополь, на третьому Нікопольської ДЮСШ. В особистому заліку на першому місці Дмитро Христовий з Мелітополя, на другому Максим Яковенко з Токмака (кращий результат в категорії до 14 років), на третьому також токмачанін Артур Мінько. Серед дівчат найкращий результат у Софії Москалець з Бердянську. Результати гонки в особистому заліку:

2003-2006 р.н.-дівчата Після V етапу

М. Учасник Р.Н. Команда Бали

(за 4 найкращі)

1 Войло Анастасія 2006 Чернігів 45(53)=13(18) + 11(11) + 11(10) + 10(14)
2 Кушніренко Анна 2006 Мелітополь 41(65)=12(15) + 9(16) + 9(15) + 11(19)
3 Денисенко Марія 2004 Мелітополь 39(55)=10(17) + 8(8) + 10(16) + 11(14)
4 Тягунова Нина 2005 Бердянск 34(52)=10(19) + 7(7) + 8(9) + 9(17)
5 Дубінська Катерина 2003 Нікополь 25(18)=6(4) + 7(6) + 5(0) + 7(8)
6 Орєхова Єва 2003 Мелітополь 19(14)=8(4) + 5(5) + 6(5)

 

2003-2006 юнаки

М. Учасник Р.Н. Команда Бали

(за 4 найкращі)

1 Христовий Дмитро 2006 Токмак 47(153)=10(35) + 13(39) + 12(34) + 12(35)
2 Гришко Віталій 2005 Чернігів 43(116)=9(30) +11(24) + 12(34) + 11(28)
3 Домальчук Олександр 2005 Чернігів* 38(128)=10(32) +13(50) + 10(28) + 5(18)
4 Мінько Артур 2006 Токмак 32(96)=4(21) + 6(22) + 12(30) + 10(23)
5 Лаптій Назар 2005 Чернігів 29(88)=12(42) +9(22) + 8(24)
6 Мікша Назар 2006 Токмак 25(89)=2(19) + 4(18) + 8(25) + 11(27)
7 Берлізов Станіслав 2005 Токмак 19(78)=7(27) + 3(16) + 2(16) + 7(19)
8 Ряхін Олександр 2005 Дніпрорудний 19(75)=7(23) + 4(23) + 8(29)
9 Малиновський Ростислав 2004 Запоріжжя* 18(82)=10(50) + 8(32)
10 Семешко Микола 2006 Чернігів 18(64)=7(23) + 6(20) + 5(21)
11 Берлізов Владислав 2005 Токмак 15(75)=2(20) + 2(19) + 3(15) + 8(21)
12 Маляр Данило 2006 Токмак 13(61)=2(18) + 7(20) + 2(15) + 2(8)
13   Борков Дмитрий   2006 Полтава 13(47)=6(22) + 7(25)
14 Павлов Мірослав 2006 Чернігів 12(48)=3(14) + 3(11) + 3(12) + 3(11)
15 Крючков Володимир 2004 Чернігів 11(58)=3(9) + 3(12) + 3(20) +2(17)
16 Максименко Єгор 2003 Токмак 11(50)=2(12) + 1(8) + 2(11) + 6(19)
17 Завтура Кирило 2005 Токмак 10(57)=5(22) + 1(12) + 2 (12) + 2(11)
18 Ірінархов Денис 2006 Мелітополь 10(56)=1(16) + 1(17) + 8(23)
19 Бартко Ярослав 2005 Київ-Авангард 10(42)=6(20) + 4(22)
20 Фененко Іван 2004 Токмак 9(56)=2(15) + 3(17) + 2(12) + 2(12)
21 Яременко Олександр 2006 Токмак-2 6(42)=1(21) + 5(21)
22 Школа Богдан 2003 Чернігів 6(21)=3(13) + 3(8)
23   Беловоденко Владислав 2006 Нікополь-ДЮСШ 5(35)=2(17) + 3(18)
24 Гайдаш Ярослав 2006 Мелітополь 4(45)=1(17) + 1(14) +2(14)
25 Горошков Максим 2005 Чернігів* 3(2)
26 Хімченко Дмитро 2003 Енергодар 2(19)
27 Удод Євген 2006 Токмак-2 1(20)

2007-2010   дівчата   

М. Учасник Р.Н. Команда Бали

(за 4 найкращі)

1 Москалець Софія 2009 Бердянськ 40(87)=10(29) +10(20) + 10(19) + 10(19)
2 Каграманянц Еліна 2009 Мелітополь 33(53)=10(23) + 6(9) + 9(13) + 8(8)
3   Трофімова Эвеліна 2008 Нікополь-ДЮСШ 32(48)=7(9) + 8(12) + 9(13) + 7(14)
4 Власенко Маргаріта 2010 Токмак-3 29(36)=8(10) + 8(10) + 7(8) + 6(8)
5 Муравйова Анастасія 2007 Нікополь 25(34)=7(9) + 5(7) + 5(7) + 8(11)
6 Антоненко Валерія 2007 Енергодар-ЗАЕС 24(32)=4(6) + 6(8) + 8(10) + 6(8)
7 Чижова Тетяна 2008 Запоріжжя 13(15)=4(5) + 5(6) + 4(4)
8 Якимаха Марія 2007 Київ-Авангард 11(14)
9   Рябенко Ника   2009 Полтава 9(14)
10 Літовченко Евеліна 2010 Токмак-3 9(13)=6(8) + 3(5)
11 Хренова Віринея 2009 Енергодар «Паллада» 9(8)=3(4) + 4(0) + 2(4)
12 Северенко Ліза 2009 Київ-Ентузіаст 7(9)=5(5) + 2(4)
13 Пермякова Крістіна 2010 Нікополь 5(6)=4(4) + 1(2)

 

2007-2010 юнаки

М. Учасник Р.Н. Команда Бали

(за 4 найкращі)

1 Третяк Кирило 2007 Чернігів 41(117)=13(31) + 3(17) + 13(32) + 12(37)
2 Яковенко Максим 2008 Токмак 41(100)=7(20) + 13(31) + 9(22) + 12(27)
3 Кулепестін Олександр 2008 Чернігів 35(74)=12(29) +12(23) + 3(3) + 8(19)
4   Жуйков Едгард

 

2010 Київ-Авангард 28(67)=12(25) + 9(23) + 7(19)
5 Зубар Владимир 2008 Київ-Авангард 26(68)=7(20) + 10(26) + 9(22)
6 Івкевич Іван 2008 Токмак-2* 22(78)=8(22) + 4(18) + 5(19) + 5(19)
8 Семіхат Максим 2008 Мелітополь 22(77)=7(23) +5(18) + 4(18) + 6(18)
9 Биховець Владислав 2008 Чернігів 19(68)=3(15) + 3(14) + 9(19) + 10(20)
10 Мілько Кирило 2010 Мелітополь 17(68)=4(18) + 1(14) + 8(19) + 4(17)
11 Шатура Андрій 2007 Чернігів 15(62)=3(16) + 3(13) + 3(15) + 6(18)
12 Оніпко Марк 2009 Запоріжжя 12(55)=4(19) + 7(21) + 1(15)
13 Чернушенко Артем 2008 Чернігів 11(42)=3(16) + 3(14) + 3(12) + 2(0)
14 Лаішевкін Михайло 2008 Дніпрорудний 10(53)=1(17) + 1(16) + 8(20)
15 Вакуліч Андрій 2008 Київ-Авангард 9(50)=5(18) + 1(16) + 3(16)
16 Корчинський Микола 2010 Бердянськ* 8(24)
17   Круць Григорий   2008 Київ- Авангард 8(20)
18 Парьоха Іван 2010 Запоріжжя 7(23)
19   Стрелкин Владислав   2007 Нікополь-ДЮСШ 6(19)
20 Деликатний Денис 2010 Бердянськ 4(34)=2(18) + 2(16)
21   Ярошенко Владислав 2009 Нікополь-ДЮСШ 4(18)
22 Нечитайло Никита 2010 Київ-Авангард * 3(28)=2(13) + 1(15)
23   Климов Тимофей 2007 Київ- Авангард 3(23)=2(13) + 1(10)
24 Пильцов Олександр 2008 Чернігів 3(13)
25 Шаповал Віктор 2009 Енергодар «Паллада» 2(18)
26 Волинський Ігор 2009 Полтава 2(16)
27   Сименец Андрей

 

2010 Київ- Авангард 2(10)
28 Харитончук Иван 2010 Київ- Авангард 2(10)
29 Мастеров Данііл 2008 Дніпрорудний 1(16)
30 Біленко Ярослав 2007 Київ-Авангард 1(12)
31   Сайгаченко Александр 2007 Нікополь-ДЮСШ 1(12)

 

2011 р.н., та мол. — дівчата

М. Учасник Р.Н. Команда Бали

(за 4 найкращі)

1 Буточнова Веро 2013 Київ 38(45)=10(13) + 10(11) + 10(12) + 8(9)
2   Петелюк Анна   2013 Івано-Франковськ 33(29)=10(11) + 8(6) + 9(8) + 6(4)
3 Горенко Варвара 2011 Токмак-3 32(31)=8(7) + 9(8) + 8(7) + 7(9)
4 Каграманянц Діана 2013 Мелітополь 27(27)=6(4) + 5(4) + 10(10) + 6(9)
5 Юсип Вікторія 2011 Енергодар-Паллада 20(7)=5(2) + 4(2) + 6(3) + 5(0)
6   Наталля Мовчан 2011 Нікополь* 19(21)=10(11) + 9(10)
7 Кроліцька Вікторія 2012 Івано-Франковськ 16(14)=9(10) + 7(4)
8 Шевченко Влада 2012 Дніпрорудний 14(11)=7(6) + 7(5)
9   Чорна Каміла   2012 Івано-Франковськ 14(8)=4(3) + 6(5) + 4(0)

 

2011 р.н., та мол.- юнаки

М. Учасник Р.Н. Команда Бали

(за 4 найкращі)

1 Лазюк Віталій 2011 Мелітополь 41(89)=11(20) + 10(21) +10(27) + 10(21)
2 Марінченко Єгор 2012 Бердянськ 37(90)=9(19) + 10(27) + 8(18) + 10(26)
3   Ачинович Олег   2012 Нікополь-ДЮСШ 25(59)=9(21) + 7(18) + 9(20)
4   Сергей Анучин   2011 Київ-Авангард 22(72)=9(19) + 1(16) + 3(16) +  9(21)
5   Лещук Олександр   2011 Нікополь-ДЮСШ* 20(67)=4(15) + 2(16) + 7(18) + 7(18)
6 Ярмак Владислав 2011 Чернігів 16(44)=3(7) + 3(10) + 3(10) + 7(17)
7 Руденко Тарас 2011 Полтава 15(38)=8(18) + 7(20)
8 Аракелян Давід 2012 Токмак-3 13(34)=8(17) + 5(17)
9   Газієв Абільвап   2011 Мелітополь 12(45)=9(20) + 1(13) + 2(13)
10 Невідімкін Артем 2013 Чернігів 11(34)=3(7) + 3(5) + 3(10) + 2(12)
11 Бойко Назар 2012 Чернігів 11(30)=3(7) + 3(9) + 3(6) + 2(8)
12   Філонов Віктор   2011 Бердянск 10(35)=6(18) + 4(17)
13   Голенков Ярослав   2012 Нікополь-ДЮСШ 9(33)=3(15) + 6(18)
14 Хамраєв Нікіта 2012 Нікополь 8(28)=7(14) + 1(14)
15   Тарасенко Назар   2013 Вишневе 8(20)
16 Нечитайло Лев 2012 Київ-Авангард 7(37)=2(10) + 1(12) + 3(15)
17   Шевченко Данііл   2012 Нікополь 6(18)
18 Валібагандов Джамал 2014 Токмак-3 6(13)
19 Шаповалов Родіон 2012 Мелітополь 5(31)=1(5) + 6(17) + 1(7) + 2(2)
20 Лук’янов Артем 2011 Енергодар 5(29)=1(13) + 4(16)
21 Кунтій Єгор 2011 Токмак-3 5(13)
22 Орєхов Назар 2011 Мелітополь 4(27)=1(6) + 1(10) + 2(11)
23 Беляшевський Микита 2011 Нікополь 4(26)=2(12) + 2(14)
24   Костюк Микола   2013 Вишневе 4(15)
25 Баришев Артем 2011 Токмак-2 4(12)
26 Ейсмонт Тимофій 2013 Дніпрорудний 3(15)
27 Данілевський Володимир 2011 Дніпрорудний 3(12)
28 Вергелес Олексій 2011 Енергодар-Паллада 2(13)
29 Голіков Ярослав 2012 Нікополь-ДЮСШ 1(14)
30   Климончук Андрій   2012 Івано-Франковськ 1 (12)
31 Омел’яненко Іван 2011 Київ-Ентузіаст 1(10)
32   Черемховский Владимир 2012 Нікополь-ДЮСШ 1(9)