6 етап Відкритої онлайн ліги Запорізької області під патронатом президента ЗОФШ Фукса Г.Г. результати

2003-2006 р.н.-дівчата Після VI етапу

М. Учасник Р.Н. Команда Бали

(за 4 найкращі)

1 Войло Анастасія 2006 Чернігів 45(53)=13(18) + 11(11) + 11(10) + 10(14)
2 Кушніренко Анна 2006 Мелітополь 43(71)=12(15) + 9(16) + 11(21) + 11(19)
3 Денисенко Марія 2004 Мелітополь 39(55)=10(17) + 8(8) + 10(16) + 11(14)
4 Тягунова Нина 2005 Бердянск 36(58)=10(19) + 9(13) + 8(9) + 9(17)
5 Орєхова Єва 2003 Мелітополь 27(20)=8(4) + 5(5) + 6(5) + 8(6)
6 Дубінська Катерина 2003 Нікополь 26(23)=6(4) + 7(6) + 6(5) + 7(8)

2003-2006    юнаки  

М. Учасник Р.Н. Команда Бали

(за 4 найкращі)

1 Христовий Дмитро 2006 Токмак 48(137)=11(29) + 13(39) + 12(34) + 12(35)
2 Гришко Віталій 2005 Чернігів 45(118)=11(32) +11(24) + 12(34) + 11(28)
3 Домальчук Олександр 2005 Чернігів* 38(128)=10(32) +13(50) + 10(28) + 5(18)
4 Мінько Артур 2006 Токмак 32(96)=4(21) + 6(22) + 12(30) + 10(23)
5 Мікша Назар 2006 Токмак 31(90)=8(20) + 4(18) + 8(25) + 11(27)
6 Лаптій Назар 2005 Чернігів 29(88)=12(42) +9(22) + 8(24)
7 Ряхін Олександр 2005 Дніпрорудний 25(98)=7(23) + 4(23) + 8(29) + 6(23)
8 Берлізов Владислав 2005 Токмак 23(81)=2(20) + 10(25) + 3(15) + 8(21)
9 Борков Дмитро 2006 Полтава 23(81)=6(22) + 7(25) + 10(34)
10 Берлізов Станіслав 2005 Токмак 22(79)=7(27) + 3(16) + 5(17) + 7(19)
11 Семешко Микола 2006 Чернігів 20(75)=7(23) + 6(20) + 5(21) +2(11)
12 Малиновський Ростислав 2004 Запоріжжя* 18(82)=10(50) + 8(32)
13 Ірінархов Денис 2006 Мелітополь 15(75)=1(16) + 1(17) + 8(23) + 5(19)
14 Маляр Данило 2006 Токмак 14(67)=2(18) + 7(20) + 2(15) + 3(14)
15 Максименко Єгор 2003 Токмак 13(56)=2(12) + 3(14) + 2(11) + 6(19)
16 Завтура Кирило 2005 Токмак 12(60)=5(22) + 3(15) + 2 (12) + 2(11)
17 Павлов Мірослав 2006 Чернігів 12(48)=3(14) + 3(11) + 3(12) + 3(11)
18 Крючков Володимир 2004 Чернігів 11(58)=3(9) + 3(12) + 3(20) +2(17)
19 Фененко Іван 2004 Токмак 10(59)=2(15) + 3(17) + 2(12) + 3(15)
20 Бартко Ярослав 2005 Київ-Авангард 10(42)=6(20) + 4(22)
21 Школа Богдан 2003 Чернігів 8(36)=3(13) + 3(8) + 2(15)
22 Беловоденко Владислав 2006 Нікополь-ДЮСШ 6(51)=2(17) + 3(18) + 1(16)
23 Яременко Олександр 2006 Токмак-2 6(42)=1(21) + 5(21)
24 Гайдаш Ярослав 2006 Мелітополь 5(60)=1(17) + 1(14) +2(14) + 1(15)
25 Удод Євген 2006 Токмак-2 4(37)=1(20) + 3(17)
26 Горошков Максим 2005 Чернігів* 3(2)
27 Хімченко Дмитро 2003 Енергодар 2(19)

2007-2010    дівчата       

М. Учасник Р.Н. Команда Бали

(за 4 найкращі)

1 Москалець Софія 2009 Бердянськ 40(90)=10(29) +10(20) + 10(19) + 10(22)
2 Трофімова Евеліна 2008 Нікополь-ДЮСШ 34(55)=9(16) + 8(12) + 9(13) + 7(14)
3 Каграманянц Еліна 2009 Мелітополь 34(53)=10(23) + 7(9) + 9(13) + 8(8)
4 Власенко Маргаріта 2010 Токмак-3 30(39)=8(10) + 8(10) + 7(8) + 7(11)
5 Антоненко Валерія 2007 Енергодар-ЗАЕС 25(34)=5(8) + 6(8) + 8(10) + 6(8)
6 Муравйова Анастасія 2007 Нікополь 25(34)=7(9) + 5(7) + 5(7) + 8(11)
7 Якимаха Марія 2007 Київ-Авангард 19(28)=11(14) + 8(14)
8 Рябенко Ніка 2009 Полтава 13(20)=9(14) + 4(6)
9 Чижова Тетяна 2008 Запоріжжя 13(15)=4(5) + 5(6) + 4(4)
10 Літовченко Евеліна 2010 Токмак-3 9(13)=6(8) + 3(5)
11 Хренова Віринея 2009 Енергодар «Паллада» 9(8)=3(4) + 4(0) + 2(4)
12 Северенко Ліза 2009 Київ-Ентузіаст 7(9)=5(5) + 2(4)
13 Пермякова Крістіна 2010 Нікополь 5(6)=4(4) + 1(2)

2007-2010    юнаки   

М. Учасник Р.Н. Команда Бали

(за 4 найкращі)

1 Третяк Кирило 2007 Чернігів 49(124)=13(31) + 11(24) + 13(32) + 12(37)
2 Кулепестін Олександр 2008 Чернігів 42(94)=12(29) +12(23) + 10(23) + 8(19)
3 Яковенко Максим 2008 Токмак 41(100)=7(20) + 13(31) + 9(22) + 12(27)
4 Зубар Владимир 2008 Київ-Авангард 31(90)=7(20) + 10(26) + 9(22) + 5(22)
5 Івкевич Іван 2008 Токмак-2* 28(85)=8(22) + 10(25) + 5(19) + 5(19)
6 Жуйков Едгард 2010 Київ-Авангард 28(67)=12(25) + 9(23) + 7(19)
8 Семіхат Максим 2008 Мелітополь 26(82)=7(23) +5(18) + 8(23) + 6(18)
9 Мілько Кирило 2010 Мелітополь 20(74)=4(18) + 4(20) + 8(19) + 4(17)
10 Биховець Владислав 2008 Чернігів 20(73)=3(15) + 4(19) + 9(19) + 10(20)
11 Оніпко Марк 2009 Запоріжжя 16(76)=4(19) + 7(21) + 1(15) + 4(21)
12 Шатура Андрій 2007 Чернігів 15(62)=3(16) + 3(13) + 3(15) + 6(18)
13 Чернушенко Артем 2008 Чернігів 11(53)=3(16) + 3(14) + 3(12) + 2(11)
14 Лаішевкін Михайло 2008 Дніпрорудний 10(53)=1(17) + 1(16) + 8(20)
15 Вакуліч Андрій 2008 Київ-Авангард 9(50)=5(18) + 1(16) + 3(16)
16 Нечитайло Никита 2010 Київ-Авангард * 9(50)=2(13) + 1(15) + 6(22)
17 Корчинський Микола 2010 Бердянськ* 8(24)
18 Круць Григорій 2008 Київ- Авангард 8(20)
19 Стрелкін Владислав 2007 Нікополь-ДЮСШ 7(38)=6(19) + 1(19)
20 Парьоха Іван 2010 Запоріжжя 7(23)
21 Деликатний Денис 2010 Бердянськ 4(34)=2(18) + 2(16)
22 Ярошенко Владислав 2009 Нікополь-ДЮСШ 4(18)
23 Клімов Тимофій 2007 Київ- Авангард 3(23)=2(13) + 1(10)
24 Пильцов Олександр 2008 Чернігів 3(13)
25 Шаповал Віктор 2009 Енергодар «Паллада» 2(18)
26 Волинський Ігор 2009 Полтава 2(16)
27 Сименець Андрій 2010 Київ- Авангард 2(10)
28 Харитончук Иван 2010 Київ- Авангард 2(10)
29 Мастеров Данііл 2008 Дніпрорудний 1(16)
30 Біленко Ярослав 2007 Київ-Авангард 1(12)
31 Сайгаченко Олександр 2007 Нікополь-ДЮСШ 1(12)

 

2011 р.н., та мол. — дівчата

М. Учасник Р.Н. Команда Бали

(за 4 найкращі)

1 Буточнова Вероніка 2013 Київ 40(51)=10(13) + 10(11) + 10(12) + 10(15)
2 Петелюк Анна 2013 Івано-Франковськ 34(31)=10(11) + 8(6) + 9(8) + 7(6)
3 Горенко Варвара 2011 Токмак-3 33(32)=8(7) + 9(8) + 8(7) + 8(10)
4 Каграманянц Діана 2013 Мелітополь 27(29)=6(4) + 5(6) + 10(10) + 6(9)
5 Кроліцька Вікторія 2012 Івано-Франковськ 25(27)=9(10) + 7(4) + 9(13)
6 Мовчан Наталля 2011 Нікополь* 25(27)=10(11) + 9(10) + 6(6)
7 Юсип Вікторія 2011 Енергодар-Паллада 20(9)=5(2) + 4(4) + 6(3) + 5(0)
8 Чорна Каміла 2012 Івано-Франковськ 17(9)=4(3) + 6(5) + 4(0) + 3(1)
9 Шевченко Влада 2012 Дніпрорудний 14(11)=7(6) + 7(5)

 

2011 р.н., та мол.- юнаки

М. Учасник Р.Н. Команда Бали

(за 4 найкращі)

1 Лазюк Віталій 2011 Мелітополь 41(89)=11(20) + 10(21) +10(27) + 10(21)
2 Марінченко Єгор 2012 Бердянськ 39(107)=9(19) + 10(27) + 10(35) + 10(26)
3 Лещук Олександр 2011 Нікополь-ДЮСШ* 27(80)=4(15) + 9(29) + 7(18) + 7(18)
4 Анучин Сергій 2011 Київ-Авангард 27(72)=9(19) + 6(16) + 3(16) +  9(21)
5 Ачинович Олег 2012 Нікополь-ДЮСШ 25(59)=9(21) + 7(18) + 9(20)
6 Руденко Тарас 2011 Полтава 18(52)=8(18) + 7(20) + 3(14)
7 Ярмак Владислав 2011 Чернігів 16(44)=3(7) + 3(10) + 3(10) + 7(17)
8 Голенков Ярослав 2012 Нікополь-ДЮСШ 15(63)=3(15) + 6(18) + 1(14) + 5(16)
9 Газієв Абільвап 2011 Мелітополь 13(57)=9(20) + 1(13) + 2(13) + 1(12)
10 Лук’янов Артем 2011 Енергодар 13(46)=1(13) + 4(16) + 8(17)
11 Аракелян Давід 2012 Токмак-3 13(34)=8(17) + 5(17)
12 Невідімкін Артем 2013 Чернігів 11(34)=3(7) + 3(5) + 3(10) + 2(12)
13 Бойко Назар 2012 Чернігів 11(30)=3(7) + 3(9) + 3(6) + 2(8)
14 Філонов Віктор 2011 Бердянск 10(35)=6(18) + 4(17)
15 Вергелес Олексій 2011 Енергодар-Паллада 9(30)=2(13) + 7(17)
16 Нечитайло Лев 2012 Київ-Авангард 8(51)=2(10) + 1(12) + 3(15) + 1(14)
17 Хамраєв Нікіта 2012 Нікополь 8(28)=7(14) + 1(14)
18 Тарасенко Назар 2013 Вишневе 8(20)
19 Орєхов Назар 2011 Мелітополь 7(49)=1(14) + 1(10) + 2(11) + 3(14)
20 Ейсмонт Тимофій 2013 Дніпрорудний 7(30)=3(15) + 4(15)
21 Шевченко Даніїл 2012 Нікополь 6(18)
22 Валібагандов Джамал 2014 Токмак-3 6(13)
23 Шаповалов Родіон 2012 Мелітополь 5(31)=1(5) + 6(17) + 1(7) + 2(2)
24 Кунтій Єгор 2011 Токмак-3 5(13)
25 Беляшевський Микита 2011 Нікополь 4(26)=2(12) + 2(14)
26 Костюк Микола 2013 Вишневе 4(15)
27 Баришев Артем 2011 Токмак-2 4(12)
28 Данілевський Володимир 2011 Дніпрорудний 3(12)
29 Климончук Андрій 2012 Івано-Франковськ 1 (12)
30 Омел’яненко Іван 2011 Київ-Ентузіаст 1(10)
31 Черемховський Володимир 2012 Нікополь-ДЮСШ 1(9)