Півфінал чемпіонату ЗБФ “Локомотив”, кваліфікаційні турніри з нормою 2,3 розряду. Результати

ТАБЛИЦЯ

Півфіналу чемпіонату ЗБФ “Локомотив” з шахів

м.Запоріжжя                                                                       11 травня – 13 червня  2021 року

Учасники Розр 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Очки

 

Місце Коеф
1. Лещук Олександр 1   ½ ½ 0 0 ½ 0 0 0 ½ 0 0 0 0 2 14  
2. Катушенко Олег 1 ½   0 ½ 0 ½ ½ ½ 0 1 ½ 1 0 0 5 10  
3. Поповський Олексій 1 ½ 1   ½ 1 1 ½ ½ ½ 1 ½ ½ ½ ½ 4 4,5-51
4. Коваль Владислав км 1 ½ ½   0 1 ½ ½ ½ ½ 1 1 ½ 0 5 3,5-42,5
5. Голубенко Володимир км 1 1 0 1   0 ½ 1 0 1 ½ ½ 0 ½ 7 9  
6. Волошин Валерій 1 ½ ½ 0 0 1   0 0 ½ 0 0 1 0 ½ 4 11  
7. Бут Олег 1 1 ½ ½ ½ ½ 1   0 ½ 1 ½ 1 0 ½ 8 3-38,25
8. Чернявський Станіслав км 1 ½ ½ ½ 0 1 1   ½ ½ ½ 1 1 ½ 3 4,5-51
9. Смотрицький Олександр км 1 1 ½ ½ 1 ½ ½ ½   1 ½ 1 ½ 1 2  
10. Лаликін Євген 1 ½ 0 0 ½ 0 1 0 ½ 0   0 ½ 0 ½ 12  
11. Приходько Сергій 1 1 ½ ½ 0 ½ 1 ½ ½ ½ 1   1 0 ½ 7 3-38,75
12. Ляшенко Дмитро 1 1 0 ½ 0 ½ 0 0 0 0 ½ 0   0 0 13  
13. Лисенко Юрій км 1 1 ½ ½ 1 1 1 0 ½ 1 1 1   1 10½ 1  
14. Волошин Іван 1 1 1 ½ 1 ½ ½ ½ ½ 0 ½ ½ 1 0   6 3,5-40,25

 

ТАБЛИЦЯ

Кваліфікаційного  турніру  з  шахів з нормою 2  розряду

м. Запоріжжя                                          14.06.-16.06.2021 року

Місце Учасники Дата Розр 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Очки Місце
1. Свєшніков Тимур 24.08.2009 3 Х 1 1 ½ 1 ½ 1 ½ 1 0 3
2. Григор’єв Володимир 17.02.2007 3 0 Х 1 1 1 1 1 ½ 1 0 4
3. Дригваль Давид 13.02.2010 3 0 0 Х 0 1 0 ½ 0 0 0 9
4. Андрусєнко Ярослав 26.12.2006 3 ½ 0 1 Х 0 0 ½ 0 0 0 2 8
5. Сєчин Данило 19.08.2010 3 0 0 0 1 Х 0 1 0 1 0 3 6
6. Курта Михайло 02.10.2007 3 ½ 0 1 1 1 Х 1 0 1 0 5
7. Краснонос  Олег 24.07.2006 3 0 0 ½ ½ 0 0 Х 0 0 0 1 10
8. Завгородній  Дмитро 23.06.2003 3 ½ ½ 1 1 1 1 1 Х 1 ½ 2
9. Рибалко Богдан 01.11.2011 3 0 0 1 1 0 0 1 0 Х 0 3 7
10. Юхта Матвій 14.05.2007 2 1 1 1 1 1 1 1 ½ 1 Х 1

Кваліфікаційний турнір з шахів на 3 розряд

11-13 червня 2021 року

Место Имя Очки КБ ЗБ КП Рейт. ТИР Р-Ро
1. 5 Григор’єв Володимир 8.0 41.5 37.00 43.0 0000 0
2. 3 Андрусенко Ярослав 7.5 42.0 31.75 38.5 0000 0
3. 11 Мельник Олександр 5.0 45.5 22.00 27.0 0000 0
4 Гончаров Марк 5.0 42.5 18.00 27.0 0000 0
8 Ковальчук Тимур 5.0 42.5 17.50 22.0 0000 0
7 Кириченко Станіслав 5.0 36.5 18.00 21.0 0000 0
7. 1 Абуладзе Марк 4.5 46.5 23.75 24.0 0000 0
2 Авраменко Дмитро 4.5 40.5 14.75 20.0 0000 0
9. 10 Кушнарьов Роман 4.0 43.0 12.50 22.0 0000 0
12 Рихлов Єгор 4.0 38.5 11.50 16.0 0000 0
6 Квон Микита 4.0 34.5 14.00 16.0 0000 0
12. 9 Кривенок Тарас 3.5 35.0 10.25 16.5 0000 0
13. 14 Щербина Данило 2.0 39.0 6.00 13.0 0000 0
14. 13 Чорний Михайло 1.0 39.5 4.00 9.0 0000 0