Кубок Запорізької області 2 етап. Результати.

Кубок Запорізької області

Турнір «А» (2003-2007 р.н.)

м. Токмак    25-27 серпня 2021 року

Класичні шахи

Мест Имя Р-д Очки Фед. Пол Рейт. ТИР Р-Ро КБ
1 Мікша Назар 1 5.5 ТОК M 2039 2151 +1.01 29.5
2 Мінько Артур 1 5.5 ТОК M 2072 2096 +0.34 26.0
3 Яременко Олександр 1 5.0 ТОК M 1785 1996 +1.62 27.5
4 Берлізов Владислав 1 4.5 ТОК M 1909 1949 +0.39 26.0
5 Маляр Нікіта 1 4.0 ТОК M 1862 1953 +0.88 28.0
6 Берлізов Станіслав 1 4.0 ТОК M 2007 1832 -1.19 23.5
7 Удод Євген 1 3.5 ТОК M 1677 1915 +1.43 28.0
8 Маляр Данило 1 3.5 ТОК M 2023 1806 -1.59 26.5
9 Завтура Кирило 1 3.5 ТОК M 1973 1772 -1.04 25.5
10 Борисенко Катерина 2 3.0 ТОК F 1626 1883 +1.16 16.5
11 Закладний Ілля 2 3.0 ТОК M 0 1528 1528 16.5
12 Максименко Єгор 1 2.5 ТОК M 1669 1753 +0.42 27.5
13 Іваниць Ілля 1 2.5 ЕНЕ M 1881 1556 -2.49 20.5
14 Давиденко Тімур 2 2.0 ТОК M 0 1704 1704 23.0
15 Науменко Данііл 1 2.0 ТОК M 1655 1092 -0.94 20.0

 

Кубок Запорізької області

Турнір «Б» (2008-2010 р.н.)

м. Токмак

25-27 серпня 2021 року
Класичні шахи

Мест Имя Р-д Очки Фед. Пол Рейт. ТИР Р-Ро КБ
1 Мілько Кирило 1 7.0 МЕЛ M 2042 2619 +1.15 28.5
2 Коваленко Олександр 1 5.0 ЕНЕ M 1892 1894 +0.00 29.5
3 Науменко Кирило 1 4.5 ТОК M 1769 1595 -0.64 27.5
4 Халамівський Михайло 1 4.5 ТОК M 1670 1807 +0.57 27.0
5 Яковенко Максим 1 4.0 ТОК M 1931 1743 -0.72 29.5
6 Назаренко Ілля 1 4.0 ТОК M 1832 1743 -0.36 29.5
7 Корніяшик Юрій 2 4.0 ТОК M 0 1676 1676 27.5
8 Удод Ярослав 2 4.0 ТОК M 0 1663 1663 24.5
9 Чипець Максим 2 3.0 ТОК M 0 969 0 21.0
10 Кришталь Микита 2 3.0 ЕНЕ M 0 1092 0 20.5
11 Власенко Маргаріта 2 3.0 ТОК F 0 969 0 20.0
12 Дорогов Денис 2 2.5 ЕНЕ M 0 1242 0 21.5
13 Дорогань Андрей 2 2.0 ТОК M 0 1085 1085 25.5
14 Малишев Владислав 2 2.0 ЕНЕ M 0 1011 1011 23.5
15 Папірний Микола 4 2.0 ТОК M 0 870 0 18.0
16 Олійник Валентин 3 1.5 ТОК M 0 969 0 18.5

 

Кубок Запорізької області

Турнір «В» (2011 р.н., та мол.)

м. Токмак

25-27 серпня 2021 року

Класичні шахи

Мест Имя Флаг Очки Фед. Пол Рейт. ТИР Р-Ро КБ
1 Лещук Олександр 1 7.0 ЗАП M 1752 0 +0.00 26.5
2 Аракелян Давід 2 6.0 ТОК M 0 952 0 26.0
3 Баришев Артем 2 4.5 ТОК M 0 952 0 27.0
4 Анютін В’ячеслав 3 4.0 ЕНЕ M 0 952 0 27.5
5 Дубіна Денис 2 4.0 ТОК M 0 952 0 25.5
6 Валібагандов Джамал 3 4.0 ТОК M 0 952 0 23.0
7 Кунтій Єгор 3 3.5 ТОК M 0 0 0 20.5
8 Жовновський Ярослав 3 3.0 ЕНЕ M 0 952 0 29.5
9 Паук Максим 3 3.0 ТОК M 0 952 0 22.0
10 Жеребецький Степан 4 1.5 ТОК M 0 0 0 23.0
11 Безручко Даніл б-р 1.0 ТОК M 0 0 0 20.0

Головний суддя змагань                      Дружинець О.В.

Гран-Прі 2011 р.н., та мол.

Після IІ етапу

М. Учасник Ст. Р.Н. Місто Тренер

учасника

Очки

(за 2 кращі)

Кількість

этапів

1 Лещук О. Ч 2011 Запоріжжя Дудрова А.В. 10,50 1
2 Лазюк В. Ч 2011 Мелітополь Єфремова Ю.М. 9,75 1
3 Аракелян Д. Ч 2012 Токмак Дружинець О.В. 8,40 1
4 Гордєєв П. Ч 2011 Мелітополь Поляков Ю.С. 7,70 1
5 Шаповалов Р. Ч 2012 Мелітополь Єфремова Ю.М. 6,50 1
6 Баришев А. Ч 2011 Токмак Дружинець О.В. 5,85 1
7 Горенко В. Ж 2011 Токмак Дружинець О.В. 5,40 1
8 Анютін В. Ч 2013 Енергодар Суханов В.Ю. 4,80 1
9 Дубіна Д. Ч 2011 Токмак Дружинець О.В. 4,40 1
10 Каграманянц Д. Ж 2013 Мелітополь Єфремова Ю.Н. 4,40 1
11 Валібагандов Д. Ч 2014 Токмак Дружинець О.В. 4,00 1
12 Орєхов Н. Ч 2011 Мелитополь Каграманянц В.С. 4,00 1
13 Кунтій Є. Ч 2011 Токмак Дружинець О.В. 3,50 1
14 Данилевський В. Ч 2011 Дніпрорудний Худолей К.В. 3,00 1
15 Жовновський Я. Ч 2013 Енергодар Суханов В.Ю. 3,00 1
16 Лещенко Ніколай Ч 2014 Мелітополь Єфремова Ю.М. 3,00 1
17 Лещенко Нікон Ч 2012 Мелітополь Єфремова Ю.М. 3,00 1
18 Паук М. Ч 2011 Токмак Дружинець О.В. 3,00 1
19 Сафонов Г. Ч 2012 Бердянськ Москалець Н.В. 2,50 1
20 Жеребецький С. Ч 2013 Токмак Дружинець О.В. 1,50 1
21 Безручко Д. Ч 2013 Токмак Дружинець О.В. 1,00 1
22 Ігнат’єва С. Ж 2013 Бердянськ Москалець Н.В. 1,00 1

 

Гран-Прі 2008-2010 р.н.

Після IІ етапу

М. Учасник Ст. Р.Н. Місто Тренер

учасника

Очки

(за 2 кращі)

Кількість

этапів

1 Коваленко О. Ч 2009 Енергодар Криволапов К.М. 13,00 (6,00+7,00) 2
2 Назаренко І. Ч 2006 Токмак Дружинець О.В. 10,70 (6,50+4,20) 2
3 Мілько К. Ч 2010 Мелітополь Поляков Ю.С. 10,50 1
4 Москалець С. Ж 2009 Бердянськ Москалець С.В. 9,00 1
5 Яковенко М. Ч 2008 Токмак Дружинець О.В. 8,60 (4,40+4,20) 2
6 Семихат М. Ч 2008 Мелітополь Каграманянц В.С. 7,70 1
7 Кришталь М. Ч 2009 Енергодар Суханов В.Ю. 7,00 (4,00+3,00) 2
8 Науменко К. Ч 2008 Токмак Дружинець О.В. 5,85 1
9 Халамівський М. Ч 2009 Токмак Дружинець О.В. 5,40 1
10 Дорогов Д. Ч 2009 Енергодар Суханов В.Ю. 5,00 (2,50+2,50) 2
11 Каграманянц Е. Ж 2009 Мелітополь Каграманянц В.С. 4,00 1
12 Корніяшик Ю. Ч 2009 Токмак Дружинець О.В. 4,00 1
13 Удод Я. Ч 2010 Токмак Дружинець О.В. 4,00 1
14 Млаховський О. Ч 2008 Мелітополь Поляков Ю.С. 3,50 1
15 Пчела Г. Ч 2009 Мелітополь Поляков Ю.С. 3,50 1
16 Ломако І. Ч 2008 Бердянськ Дибцева І.В. 3,50 1
17 Гусаренко Д. Ч 2010 Бердянськ Москалець Н.В. 3,50 1
18 Мирний П. Ч 2009 Бердянск Москалець Н.В. 3,50 1
19 Власенко М. Ж 2010 Токмак Дружинець О.В. 3,00 1
20 Шайтанов Є. Ч 2009 Бердянск Дибцева І.В. 3,00 1
21 Хренова В. Ж 2009 Енергодар Суханов В.Ю. 3,00 1
22 Чипець М. Ч 2009 Токмак Дружинець О.В. 3,00 1
23 Дорогань А. Ч 2009 Токмак Дружинець О.В. 2,00 1
24 Єфименко С. Ч 2009 Мелітополь Поляков Ю.С. 2,00 1
25 Малишев В. Ч 2009 Енергодар Суханов В.Ю. 2,00 1
26 Папірний М. Ч 2010 Токмак Дружинець О.В. 2,00 1
27 Додуладенко Д. Ч 2009 Бердянськ Дибцева І.В. 1,50 1
28 Олійник В. Ч 2009 Токмак Дружинець О.В. 0,50 1

 

Гран-Прі 2003-2007 р.н.

Після II етапу

М. Учасник Ст. Р.Н. Місто Тренер

учасника

Очки

(за 2 кращі)

Кількість

этапів

1 Мінько А. Ч 2006 Токмак Дружинець О.В. 14,20 (6,50+7,70) 2
2 Христовий Д. Ч 2006 Мелітополь Каграманянц В.С. 10,50 1
3 Берлізов В. Ч 2006 Токмак Дружинець О.В. 9,40 (4,00+5,40) 2
4 Берлізов С. Ч 2005 Токмак Дружинець О.В. 8,95 (4,95+4,00) 2
5 Мікша Н. Ч 2006 Токмак Дружинець О.В. 8,25 1
6 Ряхін О. Ч 2005 Дніпрорудний Худолій К.В. 7,00 1
7 Маляр Н. Ч 2006 Токмак Дружинець О.В. 6,90 (2,50+4,40) 2
8 Яременко О. Ч 2006 Токмак Дружинець О.В. 6,50 1
9 Іваніц І. Ч 2005 Енергодар Суханов В.Ю. 6,00 (3,50+2,50) 2
10 Тягунова Н. Ж 2005 Бердянськ Москалець Н.В. 5,40 1
11 Величко М. Ч 2005 Мелітополь Поляков Ю.С. 4,00 1
12 Завтура К. Ч 2005 Токмак Дружинець О.В. 3,50 1
13 Кушик Д. Ч 2007 Мелітополь Поляков Ю.С. 3,50 1
14 Кушніренко А. Ж 2006 Мелітополь Каграманянц В.С. 3,50 1
15 Клінчев О. Ч 2006 Бердянськ Москалець Н.В. 3,50 1
16 Маляр Д. Ч 2006 Токмак Дружинець О.В. 3,50 1
17 Удод Є. Ч 2006 Токмак Дружинець О.В. 3,50 1
18 Борисенко К. Ж 2007 Токмак Дружинець О.В. 3,00 1
19 Гайдаш Я. Ч 2006 Мелітополь Каграманянц В.С. 3,00 1
20 Бойко І. Ч 2006 Бердянськ Москалець Н.В. 3,00 1
21 Ірінархов Д. Ч 2006 Мелитополь Каграманянц В.С. 3,00 1
22 Максименко Є. Ч 2003 Токмак Дружинець О.В. 2,50 1
23 Мельников Є. Ч 2007 Енергодар Суханов В.Ю. 2,50 1
24 Давиденко Т. Ч 2006 Токмак Дружинець О.В. 2,00 1
25 Науменко Д. Ч 2006 Токмак Дружинець О.В. 2,00 1
26 Вакуленко В. Ч 2006 Бердянськ Москалець Н.В. 1,00 1