«Затверджую»

Директор департаменту спорту,                                        сімї та молоді Запорізької міської ради

 

___________ Владислав Ковпак

«___»_________2022 рік

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

 

про проведення відкритого чемпіонату м.Запоріжжя з шахів серед дітей віком до 18 років (2004-2011 р.н.),до 10 років (2012-2013р.н.), до 8 років (2014 р.н. та молодше)

 

1.Мета та завдання                                                       

* популяризація шахів в м.Запоріжжі;
* підвищення спортивної майстерності;
* виявлення сильніших шахістів для участі в чемпіонаті області.

 

2.Місце та час проведення                                  

Змагання проводяться щоденно протягом 4 днів, з 03 по 06 січня 2022 р. в приміщенні шахового клубу «Думка».Реєстрація учасників 03 січня з 09-30.Початок змагань – щоденно о 10-00.

 

3.Учасники та умови проведення

Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та других спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”, та постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року №641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів та території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19,спричиненої коронавірусом SARS-COV-2”,а також за згодою департаменту спорту,сім’ї та молоді Запорізької міської ради на проведення змагань.Відповідальність за безпеку проведення змагань несе головний суддя змагань.

До змагань допускаються шахісти 2004 р.н. та молодше.Змагання проводяться за швейцарською системою в 9 турів в окремих турнірах( якщо є кількість учасників) серед юнаків та дівчат у вікових группах до 18 років (2004-2011 р.н.),до 10 років (2012-2013 р.н.) та до 8 років (2014 р.н.та молодше) .Контроль часу – по 25 хвилин кожному до кінця партії. Якщо не буде кількості учасників — будуть проведені змагання за  коловою системою.

 

4.Визначення переможців                                                    

Переможці визначаються:                                                             (за швейцарською системою)

* за сумою очок;

*за коефіцієнтом Бухгольця;

*за прогресивним коефіцієнтом.

*за результатом особистої зустрічі(при двох учасниках);

(за коловою системою)

*за сумою очок;

*за результатом особистої зустрічі(при двох учасниках);

*за коефіцієнтом Бергера;

*за коефіцієнтом Койя.

 

Призери серед юнаків та серед дівчат у кожній віковій групі нагороджуються грамотами та медалями Департаменту спорту,        сімї  та молоді Запорізької міської ради.

 

5.Керівництво змаганнями                                  

Загальне керівництво змаганнями здійснює міський Департамент спорту, сімї та молоді.Безпосереднім проведенням змагань займається суддівська колегія,затверджена Департаментом.

 

 

 

.

 

 

 

Share This