«Затверджую»

Директор департаменту спорту,                                        сім`ї та молоді Запорізької міської ради

 

______________  Владислав Ковпак

 

«___»_________2022 рік

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

про проведення півфіналу чемпіонату м. Запоріжжя з шахів  у 2022 році

 

1.Мета змагань

* популяризація шахів у м. Запоріжжі;
* підвищення спортивної майстерності;
* виявлення сильніших  спорсменів для участі у  фіналі чемпіонату м.Запоріжжя серед чоловіків та жінок.

 

2.Місце та час проведення

Півфінал чемпіонату міста серед чоловіків та жінок проводиться  з 27 січня по 13  лютого 2022 року в приміщенні шахового клубу «Думка». Ігрові дні: 27, 29, 30 січня, 05, 06, 08, 10, 12, 13 лютого. Початок всіх турів о 17-00. Реєстрація учасників 27 січня з 16-20 до 16.50.

3.Учасники та порядок проведення змагань.

До змагань допускаються шахісти і шахістки не нижче 2-го розряду. Змагання проводяться за швейцарською системою у 9 турів .Контроль часу – 1 година 30 хвилин +30 сек до кінця партії кожному учаснику. Запізнення – 1 година.

Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та других спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”, та постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року №641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів та території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19,спричиненої коронавірусом SARS-COV-2”,а також за згодою департаменту спорту,сім’ї та молоді Запорізької міської ради на проведення змагань.Відповідальність за безпеку проведення змагань несе головний суддя змагань.

4.Визначення переможців

Місця учасників визначаються за найбільшою сумою набраних очок. У разі однакової кількості набраних очок у двох та більше учасників, місця визначаються:
*за системою коефіцієнтів Бухгольця;

*за сумою прогресуючих очок;

*за результатами особистої зустрічі;

*за кількістю перемог.
Шість переможців отримують право участі у фіналах особистого чемпіонату міста Запоріжжя серед чоловіків та жінок.Крім них право грати у фіналі мають  учасники, які посіли 1-5 місця у фіналі 2021 року, кращий юнак до 20 років та кращий ветеран (1972 р.н. та старше) 2022 року . Одне місце залишається за рішенням федерації.

 

5.Керівництво проведенням змагань

Загальне керівництво проведенням змагань здійснює міський Департамент спорту, сім`ї та молоді. Безпосереднє проведення змагань здійснює суддівська колегія.

Share This