ЗАТВЕРДЖЕНО:

Директор КУ «ЗМШК «Думка»

Володимир РОГОВСЬКИЙ

_______________________________

«____»______________2022 р.

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

про проведення бліц-турніру

до Міжнародного жіночого дня – 8 березня 

під патронатом Народного депутата України Сергія Штепи                         

 

  1. Мета змагань
  • популяризація шахів у м. Запоріжжі;
  • підвищення спортивної майстерності;
  • широке залучення населення до занять фізичною культурою та спортом.

 

  1. Місце та час проведення

Змагання проводиться 06 березня 2022 року в приміщенні КУ «ЗМШК «Думка» за адресою: пр. Соборний, 212.

Реєстрація учасників 06 березня з 11.30 до 12.00. Початок змагань о 12.00.

  1. Учасники та порядок проведення змагань

До змагань допускаються всі бажаючі за умови сплати внеску та наявності сертифіката про вакцинацію від хвороби COVID-19 або ПЦР-тесту для осіб, старших 18 років.

Внески: жінки – без внеску; юнаки (2004 р. н. та молодші) та ветерани (1957 р. н. та старші) – 25 грн; інші учасники змагань – 50 грн.

Змагання проводяться за швейцарською системою в 9 турів. Якщо кількість учасників складає 10 або менше осіб, змагання проводиться за коловою системою.

Контроль часу – 3 хвилини з додаванням 02 секунд за кожний зроблений хід, починаючі з першого, до кінця партії кожному учаснику.

Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та других спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”, та постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року №641 “Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів та території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19,спричиненої коронавірусом SARS-COV-2”. Відповідальність за безпеку проведення змагань несе головний суддя змагань.

 

  1. Визначення переможців

Місця учасників визначаються за найбільшою сумою набраних очок. У разі однакової кількості набраних очок у двох або більше учасників, місця визначаються:

 

 

а) за швейцарською системою:

*за системою коефіцієнта Бухгольця;

*за сумою прогресуючих очок;

*за результатами особистої зустрічі;

*за кількістю перемог.

 

б) за коловою системою:                                                                                                                           *за результатами особистої зустрічі;                                                                                                                                                                                                                                        *за коефіцієнтом  Бергера;

*за коефіцієнтом  Койя;

*за кількістю перемог.

Грошові призи у загальному заліку: 1 місце – 300 грн, 2 місце – 200 грн, 3 місце – 100 грн.

Грошові призи у категорії серед жінок: 1 місце – 400 грн, 2 місце – 300 грн, 3 місце – 200 грн, 4 місце – 100 грн.

Грошові призи у категоріях серед юнаків (2004 р. н. та молодші) та ветеранів (1957 р. н. та старші): 1 місце – 75 грн, 2 місце – 50 грн, 3 місце – 25 грн.

Учасники змагань мають право отримати лише один грошовий приз.

 

  1. Керівництво проведенням змагань

Загальне керівництво проведенням змагань здійснює керівництво КУ «ЗМШК «Думка». Безпосереднє проведення змагань здійснює суддівська колегія.

Share This