ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

«ФЕДЕРАЦІЯ ШАХІВ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Проспект Соборний, 212, м. Запоріжжя, 69037, Код ЄДРПОУ 42117851

 

Федерація шахів Запорізької області підтримує Андрія Баришпольця на посаду Президента FIDE.

Найближчим часом разом із шаховою Олімпіадою в місті Ченнай (Індія) будуть відбуватись чергові вибори Президента всесвітньої шахової федерації ФІДЕ.

Федерація шахів Запорізької області висловлює щиру та беззаперечну підтримку Андрію Баришпольцу, кандидату на посаду Президента ФІДЕ, міжнародному гросмейстеру, громадянину України. Андрій відомий у шаховій спільноті як справжній ентузіаст шахів, чудовий гравець, людина з бездоганною репутацією та сучасним поглядом на розвиток цього інтелектуального виду спорту.

Ми впевнені, що в часі російської війни проти України цю шановану у світі організацію не може очолювати громадянин країни-агресора та людина, яка має істотні шанси потрапити у санкційні списки.

Разом з Андрієм Баришпольцем до керівних органів ФІДЕ балотується Пітер Хайне-Нільсен, відомий датський гросмейстер, колишній секундант діючого чемпіона світу Магнуса Карлсена.

Бажаємо успіхів Андрію Баришпольцу та Пітеру Хайне-Нільсену і сподіваємось, що нарешті розвитком шахів у світі займатиметься фахова команда на чолі з українцем.

 

Слава Україні!

 

Народний депутат України

Сергій Штепа

 

Президент Федерації шахів Запорізької області

Геннадій Фукс

 

Віце-президент Федерації шахів Запорізької області

Олександр Єрмаков

Share This